Kampanie reklamowe

Pozwól się odnaleźć!
Reklama firmy w internecie to nie tylko i wyłącznie pozycjonowanie w Google. Internet daje liczne możliwości promowania lokalnego. Co niezwykle istotne, są one dostępne także dla małych firm. Przede wszystkim zaś reklama w sieci pozwala trafiać z przekazem dokładnie tam, gdzie są potencjalni klienci. Nieważne czy prowadzisz firmę o zasięgu ogólnopolskim czy działasz lokalnie – określimy zasięg oraz zestaw optymalnych działań.
według Google aż 97% klientów szuka informacji o usługach lokalnych w internecie.

Google Moja Firma

Wizytówka w serwisie Google Moja Firma to jeden z podstawowych elementów warunkujących widoczność firmy w wyszukiwarce oraz na Mapach Google. W wizytówce można opublikować podstawowe informacje o firmie: adres siedziby, godziny otwarcia czy dane kontaktowe. Warto dodać również zdjęcia przedstawiające firmę, produkty czy usługi.

Jednak od pewnego czasu Google Moja Firma daje możliwość dodawania wpisów na temat poszczególnych produktów, wydarzeń, akcji promocyjnych czy nowości. Daje to ogromne możliwości pokazania oferty już na etapie wyszukiwarki!

Serwisy ogłoszeniowe

Spośród wielu serwisów ogłoszeniowych wybraliśmy kilka najbardziej widocznych w wynikach wyszukiwania a przez to najczęściej odwiedzanych. Dobrze przygotowana seria ogłoszeń potrafi generować odwiedziny oraz zapytania przez długi czas z minimalnym nakładem czasu oraz środków finansowych.

Przygotujemy kampanię wpisów oraz będziemy dbać ich regularne odnawianie, tak aby zawsze były widoczne na początku wyników wyszukiwania.

Social media

Social media to nie tylko Facebook a z kolei Facebook to nie wyłącznie firmowy fanpage. Podpowiemy jak skutecznie wykorzystać ten kanał do promocji firmy oraz jej produktów czy usług.
0
5/5

Marketing szeptany

Opinie innych użytkowników to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzje zakupowe Twoich klientów. Zatem zarządzanie reputacją to bardzo istotny element kreowania wizerunku firmy w internecie.

Pomożemy w uzyskaniu pozytywnych opinii, które będą najlepszym ambasadorem Twojej marki.

Portale regionalne / branżowe

Obecnie funkcjonuje wiele portali regionalnych czy branżowych na których możemy dodać lub wykupić możliwość dodania wpisu z informacjami o firmie i jej ofercie. Im większa ilość miejsc w sieci będzie zawierać wpis o firmie, tym większa szansa na pozyskanie nowych klientów. Ma to również znaczenie w przypadku lepszej oceny strony internetowej przez Google.
Sprawdź, który pakiet możliwości będzie najlepszy dla Twojej firmy!
Zadzwoń: 793 001 592