Strony internetowe

Pokaż się z najlepszej strony!
Responsywne strony internetowe

 

Większość użytkowników korzysta z internetu za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego standardem jest dopasowanie witryny do zróżnicowanych rozdzielczości urządzenia, na którym są wyświetlane, niezależnie od tego czy jest to komputer, tablet czy smartfon. W efekcie wszystkie elementy strony zmieniają swoje rozmiary i wszystko jest czytelne dla użytkownika bez konieczności powiększania widoku ekranu.

Od 2018 roku Google zaczęło oficjalnie implementować mobile first indexing. Oznacza to, że ocena strony oraz będące jej wynikiem miejsce w wynikach wyszukiwania uzależnione jest właśnie od istnienia wersji mobilnej witryny.W praktyce oznacza to, ze w wyszukiwarkach internetowe strony responsywne wyświetlają się na wyższych pozycjach w porównaniu do stron konkurencyjnych wykonanych według starszych wytycznych.
 

Sklepy internetowe

Udział e-commerce w całkowitym handlu detalicznym cały czas rośnie. Polska znajduje się na 13. miejscu wśród najprężniej rosnących rynków e-commerce. Rośnie również liczba internautów robiących zakupy online. Wykorzystaj ten trend i uruchom sprzedaż w sieci. Pomożemy zbudować kompletny sklep internetowy, wprowadzimy asortyment czy wreszcie stworzymy strategię reklamy e-sklepu. Wszystko po to aby w ręce klienta trafiło rozwiązanie kompleksowe i w pełni działające!

Systemy CMS

System zarządzania treścią (z ang. „CMS” czyli Content Managing System) umożliwia samodzielną edycję treści na stronie internetowej bez znajomości języka programowania. Zarządzanie stroną jest intuicyjne i zajmuje niewiele czasu. W przypadku zamówienia strony www z CMS zapewniamy bezpłatne szkolenie w siedzibie firmy klienta.

Aktualizacje

Wolisz zlecać zadania na zewnątrz? Zajmiemy się aktualizacją treści na stronie internetowej czy w e-sklepie. Wystarczy wysłać niezbędne materiały a zmiany zostaną wprowadzone w ciągu maksymalnie 48 godzin. Konieczna jest szybsza reakcja? Powiadom nas o tym a potraktujemy to zadanie priorytetowo.

Logo / projekty graficzne

Identyfikacja wizualna marki jest niezwykle ważna aby zapewnić rozpoznawalność marki oraz spójność wizerunkową. Stworzymy projekty graficzne do zastosowania w internecie jak również do druku.

U nas zamówisz rozwiązania dostosowane do potrzeb: od prostych grafik na potrzeby serwisów społecznościowych, poprzez projekty logo, wizytówek, ulotek aż po zestawy obejmujące kompletną kreację wizerunkową marki.

Copywriting

Często przekazanie informacji na temat oferty firmy w atrakcyjnej dla odbiorcy formie okazuje się nie lada problemem. Dlatego dostarczamy kompleksowe rozwiązania świadcząc pomoc również w tym zakresie. Wystarczy podczas spotkania bądź rozmowy telefonicznej podać nam najważniejsze informacje na temat firmy a my rozbudujemy teksty tak aby przekaz był jasny dla odbiorcy a jego treść zachęcająca do dalszego kontaktu z firmą.

Hosting i domena

Pomożemy również w wyborze domeny (adresu internetowego) oraz hostingu (serwera) dla strony www oraz kont pocztowych. Ale to nie wszystko! W kolejnych latach będziemy informować o zbliżającym się terminie wygaśnięcia tych usług i o koniecznym przedłużeniu ich ważności na kolejny okres abonamentowy.

Umów się na konsultacje
Wspólnie ustalimy najlepszy plan działania

Profesjonalny wygląd

estetyka oraz intuicyjny układ treści

Responsywność

poprawne wyświetlanie się strony na każdym typie ekranu/monitora

Stały kontakt

jesteśmy do dyspozycji przez cały okres współpracy

Indywidualne podejście

wizerunek firmy w internecie jak również komunikacja z odwiedzającymi dostosowane do specyfiki branży

Kompleksowe rozwiązania

wszystko w jednym miejscu

Opieka i wsparcie

szybka reakcja na bieżące potrzeby zmian i problemy techniczne

Reklama

zajmiemy się promocją Twojego biznesu w sieci

Optymalizacja SEO

strony, które Google polubi!

Nasza współpraca wcale nie musi zakończyć się na etapie stworzenia strony internetowej!
Dopasujemy działania reklamowe mające na celu przyciągnięcie potencjalnych klientów.